Hledat

Mám zájem o zasílání novinek z webu Brno-Inline e-mailem

Anketa

Používáte při bruslení helmu?

Avondale, Pennsylvania, USA

Parametry
Obtížnost: 
vysoká
Délka: 
0,00 km
Odkud: 
Avondale
Kam: 
Avondale

BeInline.cz vám tentokrát přináší poněkud netradiční trasu pro inline bruslení, a sice – golfové hřiště. Fotoreportáž byla pořízena v americkém státě Pennsylvania, v městečku Avondale.

Rozhodli jsme se, že využijeme k trénování jedno z mnoha golfových hřišť (resp. cest), které se v tomto místě nacházejí. Většina betonových tras v prostoru golfového hřiště je určena pro golfové vozíky. Jsou navrženy na šířku dvou proti sobě jedoucích vozíků, tzn. ideální šířka pro inline bruslení. Co se týče rozložení zatáček, převýšení apod. byla trasa v prostoru golfového hřiště velice technicky náročná, lepší jsme si nemohli přát. Na jednom místě jsme tak mohli trénovat jak techniku, tak i rychlost bruslení. Zkušení bruslaři by byli z tohoto typu trasy nadšení.

Velmi atraktivní je také prostředí, které skýtá množství zeleně a bruslař tak načerpá i duševní energii. Každý bruslař si může určit délku trati dle fyzických možností. Většinou se jedná o uzavřený, ničím nerušený okruh silniček. Každé golfové hřiště disponuje golfovým klubem, najdete zde občerstvení, sprchy i kubánské doutníky.

Vzhledem k tomu, že je golf převážně klubová záležitost a lidé se navzájem znají, doporučujeme před jízdou schůzku s tamním správcem hřiště, abyste se vyhnuli nepříjemnostem. Určitě se bez problémů domluvíte na podmínkách a termínu, aby nedocházelo ke střetům mezi bruslařem a projíždějícím golfovým vozíkem, v horším případě letícím golfovým míčkem.

Za Inline magazine vám spoustu krásných zážitků na inline bruslích na netradičních místech přeje Jirka.

Obrázek: 
Mapa: 
Fotografie: