BCI 2011 - Výsledky / Results

Muži  a smíšené týmy / Men and mixed teams

  1. ISC Praha (28 kol, 5:03:44.748)
  2. KSBM Praha (28 kol, 5:06:44.252)
  3. BRUSLARNA.CZ (27 kol, 5:00:14.024)
  4. SILESIA/KRAK (26 kol, 5:10:14.582)
  5. Inlajn.cz Plzeň - Bob Nemeček (25 kol, 5:02:23.154)
  6. Sportovní Kurzy.cz A (24 kol, 5:05:15.529)
  7. TEMPISH Inline Team (24 kol, 5:05:31.687)
  8. Black Ice MenX 1 (24 kol, 5:06:25.768)
  9. Stepné kozy (24 kol, 5:09:29.890)
  10. Black Ice MenX 2 (24 kol, 5:09:30.798)
  11. Sportovní Kurzy.cz B (23 kol, 5:00:16.467)
  12. Inlajn.Cz Liberec II. (23 kol, 5:14:38.577)
  13. IK FastWheels Bojnice (21 kol, 5:05:34.650)
  14. Sport Team Vimperk (20 kol, 4:27:31.282)
  15. Na Pohodu Tým (20 kol, 5:10:41.451)
  16. K.S. OPTIMA SKAWINA (20 kol, 5:11:45.401)
  17. Huricace ELE Luhačovice (18 kol, 5:03:29.724)
  18. Bílá Avalanche (18 kol, 5:14:39.788)
  19. TK II (17 kol, 5:04:58.420)
  20. TK I (15 kol, 4:47:48.317)

Ženy / Women

  1. Chcíplý dobrý víly (22 kol, 5:02:52.444)
  2. Black Ice Girls (22 kol, 5:14:06.493)
  3. Velká Morava (16 kol, 5:01:11.149)

Firmy / Corporates

  1. ÚVTOS a ÚVV Ilava (21 kol, 5:12:59.272)
  2. Klimaservis Sůva s.r.o. (20 kol, 5:05:34.942)
  3. MP Olomouc (20 kol, 5:11:44.867)
  4. TEMPISH company (20 kol, 5:14:35.069)
  5. KK SPORT (19 kol, 5:03:10.475)
  6. Česká pojišťovna (19 kol, 5:13:19.663)

Veteráni / Veterans

  1. ISC Praha Veterans (27 kol, 5:13:27.632)
  2. Inlajn.Cz Liberec I. (26 kol, 5:09:43.283)
  3. www.inlinesport.cz (25 kol, 5:02:39.421)
  4. Age unlimited 2011 (25 kol, 5:03:59.128)
  5. KLUB KLID (22 kol, 5:12:52.615)

Jednotlivci muži / Individual men

  1. CIBOROWSKI DAMIAN - SPEED JASŁO (24 kol, 5:09:23.086)
  2. Míček František - ISC Praha sólo (23 kol, 5:02:03.573)
  3. Král Michal Black - Ice Men X Solo (23 kol, 5:02:35.685)
  4. Stodola Jan - KSBM solo (23 kol, 5:04:07.287)
  5. Pavol Šimášek - CVČ Stará Bystrica (23 kol, 5:08:07.879)
  6. Jirák Karel (23 kol, 5:08:40.603)
  7. Ptáčník Tomáš - Hejduk Sport / Powerslide (21 kol, 5:04:25.817)
  8. Korvas Petr - IN-LINE VESELI (21 kol, 5:07:12.287)
  9. Handl Marek (20 kol, 5:10:15.495)
  10. Hořejší Jiří - Veterán (20 kol, 5:15:28.781)
  11. Andrés Tomáš (19 kol, 5:05:32.255)
  12. Králik Anton - INTERSPORT (19 kol, 5:06:10.572)
  13. Zuzaňák Jiří - Brno (18 kol, 4:49:02.300)
  14. Žarlok Zdeněk - CK.Vlastibor Konečný (17 kol, 5:00:42.119)
  15. Brzegonski Janusz - KKSW KRAK Rollerblade (17 kol, 5:04:58.529)
  16. Mittner Ctibor (16 kol, 5:00:26.676)
  17. Pecka Jan - Sportovní Kurzy.cz (14 kol, 3:01:31.686)
  18. Geršl Ondřej - Komín_Rulez (14 kol, 4:54:24.507)
  19. GOLEJ Ivan (14 kol, 5:01:38.502)
  20. Procházka Antonín - Brno (14 kol, 5:06:08.960)
  21. Petr Inlajn Vašek (12 kol, 3:01:21.595)
  22. Juhas Robert - ASK Sportreport Pezinok (12 kol, 3:19:17.429)
  23. Šperka Petr (12 kol, 5:01:28.739)
  24. Daňhel Dalibor - Krnov (9 kol, 2:51:15.672)
  25. Přibil Miroslav - Hodonín (9 kol, 3:01:34.925)
  26. Michal Polan z Filadelfie (8 kol, 2:06:02.423)
  27. Jelínek Radek - Malá Paříž (6 kol, 1:30:36.287)
  28. Jelínek Libor - Malá Paříž (3 kola, 1:30:36.225)

Jednotlivci ženy / Individual women

  1. Klimešová Tereza - ISC Team (22 kol, 5:01:06.349)
  2. Žáčková Martina - Sportovní Kurzy.cz (19 kol, 5:02:02.316)
  3. Andrésová Adriana (19 kol, 5:06:28.410)
  4. CIBOROWSKA KATARZYN - SPEED JASŁO (15 kol, 4:58:27.370)
  5. Chmúrová Ivana - CVČ Stará Bystrica (15 kol, 5:00:39.290)
PřílohaVelikost
Pořadí dle kategorie49.15 KB
Celkové pořadí48.99 KB
Průjezdy dle týmů68.74 KB