BCI 2010 - Výsledky / Results

Kompletní výsledky naleznete v příloze dole na této stránce ve formátu PDF.

Muži  a smíšené týmy / Men and mixed teams

  1. Rollerblade Austria-SKvakia
    (28 kol, 5:04:06.512)
  2. Sportovní kurzy.cz
    (27 kol, 5:01:03.718)
  3. BRUSLÁRNA. CZ
    (27 kol, 5:06:55.625)
  4. INLAJN.CZ
  5. Gigasport ISC Team
  6. Tempish Inline Team
  7. Fastum Gel - InlineSport.cz Team Elite
  8. Black Ice 1
  9. PRO-SPORT
  10. Stepne kozy 1
  11. MenX 1
  12. Týdžej Šumperk
  13. Boží muka
  14. Black Ice 2
  15. inSPORTline Sokol Lipník
  16. Lipany
  17. BEER CLIMBING BRNO
  18. Vjezd povolen!
  19. Tým Hrůzy

Ženy / Women:

  1. Slovak Fantastic Four :)
    (23 kol, 5:02:53.626)
  2. Powerslide.cz
    (23 kol, 5:03:48.974)
  3. Black Ice Girls
    (21 kol, 5:01:19.738)
  4. Bylo nás 5
Veteráni – muži / Veterans – men
  1. FastumGel-inlinesport.cz Masters
    (25 kol, 5:02:15.994)
  2. age unlimited 2010
    (25 kol, 5:12:16.397) 
  3. PIK-BSS
    (22 kol, 5:04:33.504) 
  4. Tempish Inline Team
Veteráni – ženy / Veterans – women
  1. WoMenX
    (19 kol, 5:07:48.893)

Firmy / Corporates

  1. MenX s.r.o.
    (18 kol, 5:02:04.009) 
  2. Klimaservis Sůva s.r.o.
    (18 kol, 5:05:02.031) 
  3. MPO
    (18 kol, 5:05:06.902) 
  4. CÚ Olomouc 1
  5. K+K Sport

Jednotlivci muži / Individual men

  1. Stodola Jan
    (22 kol, 5:01:51.909)
  2. Šimášek Pavol – CVČ Stará Bystrica
    (22 kol, 5:04:39.778) 
  3. Král Michal – Fila Black
    (22 kol, 5:09:31.685)
  4. Vašek Petr – Inlajn.cz
  5. Hanko Lubos – SkateMunich! SpeedTeam
  6. Choc Petr – inline.cz
  7. Jelínek Radek
  8. Celba Jiří
  9. Cankov Radoslav – i-riders
  10. Jelínek Libor
  11. Benda Jiří
  12. Mittner Ctibor
  13. HLAVATÝ Radek – H-team
  14. Šesták Jindřich
  15. Olšaník Jiří – WORKER SSCO OTROKOVICE
  16. Benda Aleš
  17. Nerud Pavel
  18. Vaniš Petr – skiděd
  19. Vodička Jan
  20. Procházka Antonín
  21. Ambrus Peter – i-riders
  22. Ledinský Rostislav
  23. Daňhel Dalibor
  24. Procházka Jiří
  25. Fesenko Sergej – i-riders
  26. Kučera Martin
  27. Urbánek František

Jednotlivci ženy / Individual women

  1. Klimešová Tereza – Gigasport ISC Team
    (21 kol, 5:02:14.945)
  2. Andrésová Adriana – Tempish inline team
    (19 kol, 5:15:10.207)
  3. Žáčková Martina – Sportovní kurzy.cz
    (17 kol, 5:10:25.643)
  4. Danielová Jana – Medvědice

 

PřílohaVelikost
Výsledné pořadí dle kategorií52.54 KB
Výsledné pořadí – celkově52.29 KB
Průjezdy startem dle týmů84.25 KB