BCI 2009 - Výsledky / Results

Na této stránce naleznete kromě pořadí v jednotlivých kategoriích i přehled všech jednotlivých časů (ve formě PDF přílohy dole na stránce). Z nich je patrné, že počet ujetých kol byl ve skutečnosti o 1 nižší, protože první průjezd časomíra vyhodnotila jako první kolo.

Nejrychleší kolo zajeli a současně tedy rekord okruhu společně drží Marek Krejčík a Martin Kuchař. Jeho hodnota je 10:22 min. Maximální rychlost ve sjezdu dle GPS měření Igora Zemana činila cca 63 km/h. Do výsledků časem doplníme i složení jednotlivých týmů.

----

Ztráty a nálezy: Po vybalení všeho vybavení ze závodu nám přebývá jedna varná konvice Scarlett a nerezový termohrnek Ginko Prim.  Majitelé, přihlaste se. Zároveň se pohřešuje igelitka s teniskami New Balance.

----

Absolutní pořadí

Pořadí Název Kola Čas
1. Bratislava
(Jaromír Ščepka, Sergej Fesenko, Vladimír Bystrianský,
Peter Ambrus, Radoslav Cankov)
27 5:05:46.263
2. Gigasport ISC Team 27 5:08:21.016
3. Fila Black Ice Men 27 5:14:05.122
4. TJ Sokol Běchovice II-Praha 27 5:15:34.104
5. Fila Black Ice FBI 26 5:09:37.062
6. Anděl s.r.o. 26 5:09:52.574
7. Worker SSCO Team 25 5:09:54.583
8. Age unlimited 25 5:14:05.494
9. Pells Team 23 5:07:47.925
10. CZECH AND SLOVAK IN-LINE ACES 23 5:09:49.737
11. Fila Black Ice Girls 2 23 5:15:12.069
12. Kokosy na sněhu 22 5:06:51.056
13. Choc Petr 22 5:07:40.474
14. Black ice women 1 22 5:07:51.291
15. Ševčík Roman 22 5:12:16.808
16. CZECH AND SLOVAK IN-LINE ACES 21 5:21:17.823
17. BEER CLIMBING BRNO 20 5:16:11.926
18. Halahoj 20 5:16:24.638
19. Ledinský Rostislav 19 5:08:46.109
20. Baše Martin 19 5:10:07.072
21. Last Minute 19 5:19:27.576
22. Andresová Adriana 18 5:13:12.618
23. Vjezd povolen! 18 5:20:34.556
24. Celní úřad Olomouc 17 5:10:39.729
25. Balák Martin 17 5:11:18.732
26. Andres Tomáš 17 5:21:11.694
27. Michalka Vladimír 16 5:06:27.352
28. Soldánová Helena 16 5:16:59.783
29. Žáčková Martina 15 5:06:01.384
30. Mittner Ctibor 15 5:06:01.555
31. Polan Michal 13 4:23:28.734
32. Bujok Roland 12 4:48:09.495
33. Bortlová Marie 11 5:11:50.038
34. Kotenová Bohumila 10 4:37:22.542
35. Valíček Michal 7 1:53:10.130
36. Ouda Jan 5 1:01:58.608
37. Dočekal Vít 4 1:35:20.019
38. Urbánek František 2 0:20:23.32

Kategorie Muži a smíšené týmy

Pořadí Název Kola Čas
1. Bratislava 27 5:05:46.263
2. Fila Black Ice Men 27 5:14:05.122
3. TJ Sokol Běchovice II-Praha 27 5:15:34.104
4. Anděl s.r.o. 26 5:09:52.574
5. Worker SSCO Team 25 5:09:54.583
6. Pells Team 23 5:07:47.925
7. Kokosy na sněhu 22 5:06:51.056
8. BEER CLIMBING BRNO 20 5:16:11.926
9. Vjezd povolen! 18 5:20:34.556

Kategorie Ženy

Pořadí Název Kola Čas
1. Fila Black Ice Girls 2 23 5:15:12.069
2. Black ice women 1 22 5:07:51.291

Kategorie Veteráni – muži

Pořadí Název Kola Čas
1. Gigasport ISC Team 27 5:08:21.016
2. Fila Black Ice FBI 26 5:09:37.062
3. Age unlimited 25 5:14:05.494
4. CZECH AND SLOVAK IN-LINE ACES 23 5:09:49.737
5. Last Minute 19 5:19:27.576

Kategorie Veteráni – ženy

Pořadí Název Kola Čas
1. CZECH AND SLOVAK IN-LINE ACES 21 5:21:17.823

Kategorie Firmy

Pořadí Název Kola Čas
1. Halahoj 20 5:16:24.638
2. Celní úřad Olomouc 17 5:10:39.729

Kategorie Jednotlivci – muži

Pořadí Jméno Ročník Kola Čas
1. Choc Petr 1964 22 5:07:40.474
2. Ševčík Roman 1970 22 5:12:16.808
3. Ledinský Rostislav 1972 19 5:08:46.109
4. Baše Martin 1984 19 5:10:07.072
5. Balák Martin 1970 17 5:11:18.732
6. Andres Tomáš 1972 17 5:21:11.694
7. Michalka Vladimír 1961 16 5:06:27.352
8. Mittner Ctibor 1974 15 5:06:01.555
9. Polan Michal 1981 13 4:23:28.734
10. Bujok Roland 1973 12 4:48:09.495
11. Valíček Michal 1987 7 1:53:10.130
12. Ouda Jan 1982 5 1:01:58.608
13. Dočekal Vít 1954 4 1:35:20.019
14. Urbánek František 1954 2 0:20:23.325

Kategorie Jednotlivci – ženy

Pořadí Jméno Ročník Kola Čas
1. Andresová Adriana 1970 18 5:13:12.618
2. Soldánová Helena 1972 16 5:16:59.783
3. Žáčková Martina 1990 15 5:06:01.384
4. Bortlová Marie 1970 11 5:11:50.038
5. Kotenová Bohumila 1971 10 4:37:22.542
PřílohaVelikost
pořadí muži16.48 KB
pořadí veteráni muži6.61 KB
pořadí jednotlivci muži16.72 KB
pořadí ženy a veteráni ženy5.3 KB
pořadí jednotlivci ženy12.3 KB
pořadí firmy11.04 KB