Quad brusle Rio

Nabízíme nové brusle Rio, vel. 38, za poloviční cenu.

Původní cena 3.200 Kč, nyní jen 1.600 Kč.

Powerslide Imperial SUV 125

Terénní brusle Powerslide Imperial SUV 125 za poloviční cenu! Nabízíme tyto nesmírně zajímavé brusle ve velikosti 45-46 za polovinu původní ceny, tj. za 4999 Kč. Nepotřebují asfalt, vystačí si s libovolným tvrdým povrchem, což může být třeba polní cesta nebo lesní pěšina.

Nové hráčky wanted!

Než oficiálně začne venkovní bruslařská sezóna, tak tu máme jednu indoor záležitost. Kdo by se chtěl dozvědět něco více o tom co obnáší Roller Derby, mladý sport, který získává v ČR oblibu raketovou rychlostí (letos byl poprvé v historii český tým i na Mistrovství světa), tak se přijďte podívat příští čtvrtek 22. 2.

Soutěž o brusle FILA jde do finále

Na jízdách městem i letos probíhá soutěž o nejnovější model bruslí FILA. Po každé jízdě byla zveřejněna jedna soutěžní otázka a pokud jste byli u toho, měli jste to snazší. Což ale neznamená, že ostatní jsou bez šance! Neváhejte zkusit štěstí na stránce soutěže ZDE. A po říjnové jízdě, která se jede 1.10., očekávejte poslední letošní otázku. Vyhlášení výsledků se dozvíte zde a na našich FB stránkách :)

Výprodej testovacích bruslí FILA

Posezónní výprodej značkových testovacích bruslí FILA. Brusle jsou mírně jeté v rámci našeho testování, obecně ve velmi dobrém stavu. V rámci výprodeje testovacích bruslí je nabízíme za výjimečné ceny. V případě zájmu pište na info@brno-inline.cz :)

Medeu

Jsou prázdniny, tak jsme se byli podívat na nejvýše položenou rychlobruslařskou dráhu na světě.

Vozík Croozer k zapůjčení

Pokud se chystáte na letní dovolenou nebo vyjížďku na kole či bruslích, a máte malé dítě, využijte možnosti si půjčit z naší půjčovny zánovní vozík Croozer. Možnost připojení na kolo nebo použití jako rychlý kočárek. Nosnost do 25 kilogramů

Míšin příběh

Míša

Červnová jízda městem bude mj. charitativní jízdou pro nemocnou Míšu. Míša je z Brna a zde je její vzkaz:

Ahoj!

LUIGINO Strut

Prodám bruslařské boty LUIGINO Strut, vel. 37. Jeté jednu sezonu, možno tvarovat přímo na nohu pomocí technologie AquaTech. Cena 3000 Kč.
Kontakt: petramatuskovaa@seznam.cz

Marathon 3x110 / 3x125 prodám

Prodám nové inline brusle Marathon 3x110 mm. Možno prodat i s kolečky 3x125 mm.

K dispozici je více velikostí, odpovím na dotaz. Cena 3990 Kč.