Připojte se k naší skupině na Facebooku

Přidejte se k naší skupině na Facebooku

Sportovní klub Black Ice ve spolupráci se statutárním městem Brnem připravuje v roce 2017 již 10. ročník jízd městem Brnem na bruslích a koloběžkách. Od dubna do října nabízíme všem bruslařům a koloběžkářům možnost projet se po místech, která jsou jim za normálních okolností zapovězena – totiž po silnicích. Předběžný kalendář jízd na rok 2017:

22. 4. - trasa Svitavská, odjezd 16:00
19. 5. - trasa Jih, odjezd 19:00
23. 6. - trasa Slatina, večerní jízda, odjezd 20.00
29. 7. - trasa Svratecká, večerní jízda, odjezd 20.00
19. 8. - trasa Střed, večerní jízda, odjezd 20.00
15. 9. - trasa Slatina, odjezd 19.00
1. 10. - trasa Svratecká, odjezd 16.00

Jedná se předběžné termíny i trasy, které potvrdíme po jejich schválení příslušnými orgány města Brna.

  • Počasí: Jízda se koná za každého počasí.
  • Poplatky: Účast na akci je pro účastníky zdarma (s výjimkou mimořádných jízd na Masarykově okruhu)
  • Pořadatel: Sportovní klub BLACK ICE, info@brno-inline.cz
  • Mediální partner: Rádio Krokodýl
  • Partnerská značka: FILA Skates

Jízdy městem podporují

Rádio Krokodýl

 

 

 

AutoPalace Brno

 

 

Městská policie Brno

Statutární město Brno

2.letošní (růžová) jízda městem na koloběžkách a bruslích

Datum akce: 
21.05.2016
Související trasa: 
Brno – jízdy městem, trasa Jih

Přijďte oslavit měsíc lásky na bruslích a koloběžkách. Letošní druhá jízda městem Brnem povede jižní částí města a bude začínat u Inline centra na Hněvkovského ulici (parkoviště naproti prodejně Lidl). Trasa je bez převýšení, vhodná i pro začátečníky, částečně pojedeme i po cyklostezce. Sraz v 16,30 hodin, start ve 17,00.

Parkovat můžete také naproti u LIDLu. Tuto jízdu věnujeme máji, měsíci lásky, proto preferujte růžovou barvu. Vhodné oblečení - cokoli růžového - oblečení, paruky, plyšáci, balónky, náruče růží a šeříků, růžové parfémy. Jezdíme také za ruku - s partnerem, milenkou, manželem, dítětem, plyšákem, panenkou....Nejrůžovější jezdce odměníme.
Trénujte také Máchův Máj. Nejodvážnější recitátor dostane odměnu!
Pokud na akci dojde k zasnoubení, snoubenci opět obdrží hodnotnou cenu.

Trasa Jih: Parkoviště u Inline centra na Hněvkovského - po cyklostezce k IKEA - Dolnoheršpický most - po cyklostezce na inline dráhu v zábavním parku Olympia - objezd dráhy - Staré náměstí - Břeclavská - Jezerní - Modřická - Moravanská - Zelná - Havránkova - Kšírova - K Terminálu - Bednářova - Sokolova - Kšírova - K nábřeží - Dufkovo nábřeží - Kšírova - přes most doprava na cyklostezku k místu startu Hněvkovského.
Na akci bude aut SUZUKI VITARA, Moje Suzuki ( firma Canocar) poskytli poukaz pro půjčení tohoto auta na víkend. Na místě se dozvíte , jakým způsobem můžete tuto výhru získat:-))
Jede se (jako obvykle) za doprovodu Městská policie Brno, oficiální stránka a hudebního auta Rádio Krokodýl a Free Radio. Akce není závod a je určena pro širokou veřejnost. Předpokládaný návrat na místo startu v 18 hodin.